Agencja nieruchomości Racibórz, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 5A 316s

RODZAJ: Mieszkanie na sprzedaż
STYLOWO NA 2 POZIOMACH!
LOKALIZACJA: Racibórz, Wojska Polskiego
CENA: 299000 PLN
CENA/M2: 2718 PLN
POWIERZCHNIA: 110 m2
LICZBA POKOI: 4
PIĘTRO: 3
LICZBA PIĘTER: 3
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
STAN: do odświeżenia
TYP BUDYNKU: kamienica
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, woda z sieci, gaz z sieci, c.o. z sieci, c.w. własna, linia telefoniczna, TV kablowa, Internet


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Nie często trafia się taka gratka!
Dwupozomowe, duże mieszkanie w doskonałym punkcie, w bezpiecznym otoczeniu, w jednej z najpiękniejszych kamienic! Będzie idealnym wyborem dla rodziny z dziećmi. W takim mieszkaniu wlaściwie można obejść się bez samochodu, ponieważ do przedszkola jest kilka kroków, do szkoły podstawowej jeszcze bliżej, a tuż za rogiem są szkoły ponadpodstawowe. Przychodnia lekarska jest w tym samym budynku, podobnie jak apteka. Kręgielnia, pub, bar z domowym jedzeniem? Wszystko bliżej niż 500m. To jest centrum samego centrum :)
Dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 110m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy. Składa się z czterech pokoi, kuchni z wyjściem na balkon, komórki, przedpokoju oraz łazienki z WC. Dwa pokoje oraz przedpokój ( obecnie zaaranżowany na garderobę) na wyższej kondygnacji, uzyskane zostały dzięki zaadoptowanej przestrzeni na poddaszu. Istnieje także możliwość zaadoptowania reszty poddasza, co pozwoli na rozbudowę mieszkania w niezwykle ciekawą formę. Wrażenie robią piękne drewniane, wysokie drzwi dwuskrzydłowe, a także sklepienie łukowe w kuchni. O wygodzie stanowi ogrzewanie miejskie. Klatka schodowa jest zadbana, podobnie jak cała kamienica, więc w przewidywalnej przyszłości nie trzeba będzie ponosić kosztów remontu części wspólnych.   

Jeśli jesteś zainteresowany – Czekam na Ciebie! 
Zadzwoń tel. 601408577; 32/4153416
Odwiedź www.nmanager.pl lub biuro ul. Drzymały 6/2 w Raciborzu
OPIEKUN OFERTY

Magda Tomczak - tel. 601408577, e-mail: magda@nmanager.pl
Agent odpowiedzialny za nieruchomość Racibórz NMANAGER

Powrót do listy