Agencja nieruchomości Racibórz, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 5A 328s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Z naturą na ,,Dzień dobry!"
LOKALIZACJA: Bogunice
CENA: 398000 PLN
POWIERZCHNIA: 171 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1076 m2
LICZBA POKOI: 5
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, energia elektryczna 230/400 V, woda z sieci, c.o. własne budynek, c.o. własne lokal


 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Cisza, spokój, lasy dookoła...
Spójrz, oto wyjątkowy dom, który znajduje się w Bogunicach- pomiędzy Raciborzem a Rybnikiem. Dom w stanie surowym zamkniętym ( budowę rozpoczęto w 2018r). 
Dom ma powierzchnię 139,4m2 + garaż 32,2m2. Parter domu to wiatrołap, komunikacja, wc, salon z jadalnią, kuchnia, pom. gospodarcze/spiżarnia oraz kotłownia. Piętro to natomiast otwarta przestrzeń z której wedle własnego gustu można wygospodarować pokoje( wg projektu piętro to 3 pokoje, 2  garderoby, łazienka oraz pralnia).

Ściany zewnętrzne wykonano z pustaków ceramicznych 25, dach pokryto dachówką ceramiczną, okna 3 szybowe. Stropy żelbetowe. Szambo, woda z sieci, en. elektryczna.
Nieruchomość usytuowana jest na działce o po 1076m2-w otoczeniu lasów.

Jeśli więć szukasz miejsca, które będzie Twoją własną ostoją po cięzkim dniu, jeżeli chcesz aby rano budził Cię śpiew ptaków a Twoje oczy cieszyły się z pięknych widoków zaraz po przebudzeniu....To jest miejsce i dom dla Ciebie.Przekonaj się sam czego naprawdę potrzebujesz! Zaprszamy na prezentację:)

 OPIEKUN OFERTY

Justyna Nowak-Chowaniec - tel. 799128158, e-mail: justyna@nmanager.pl
Agent odpowiedzialny za nieruchomość Racibórz NMANAGER

Powrót do listy